زنی شجاع که برای کسب درآمد از جانش می گذرد!+عکس

manufacturing-sanitary-products-with-cow-dung-3

زنی شجاع که برای کسب درآمد از جانش می گذرد!+عکس

زنی که برای پول درآوردن و گذراندن زندگی از جانش هم می گذرد.
بی شک در دنیا مشاغل خطرناک زیادی هستند که هرکسی توان انجام دادن آنان را ندارد، اما نمیتوان توقع داشت که برای انجام این مخاطرات زنان داوطلب شوند. در زیر با زنی آشنا میشوید که به واسطه جبر زمانه دست به کار خطرناکی میزند.

یک زن ویتنامی با یافتن مین‌های بر جای مانده از زمان جنگ این کشور با آمریکا و فروش فلز آنها کسب درآمد می‌کند.«نگوین تی تام» با کمک دستگاه فلزیاب، مین‌های به جا مانده را پیدا کرده و با خروج آن‌ها از زیرزمین فلز به کار رفته در مین‌ها را به قیمت کیلویی 25 سنت به فروش می‌رساند.

CYMERA_20170506_172510

این زن در مورد شغل خطرناک خود گفت: گزینه زیادی برای امرار معاش ندارم. می‌دانم که این کار خطرناک است اما مجبور به انجام آن هستم. در واقع برای گذراندن زندگی به این کار روی آورده‌ام که یا کشته می‌شوم و یا جان سالم به در خواهم برد.زمانی که تی‌ تام 27 سال داشت، همسرش را که قصد داشت یکی از این مین‌ها را از داخل زمین بیرون آورد از دست داد و از آن زمان مسئولیت تامین هزینه خود و چهار فرزندش را برعهده گرفته است.

تام همچنین گفت: در تمامی این سال‌ با انواع مین‌ها آشنا شدم همچنین برخی از آن‌ها را که خنثی نشده‌اند به خانه می‌آورم تا آن را با قیمت بالاتری به فروش برسانم.

 

 

 

 

گردآوری: maging.ir

درباره نویسنده

مطالب مرتبط