جدیدترین پرچمدار الجی LG G6 رسما رونمایی شد

lgg6_leak

جدیدترین پرچمدار الجی LG G6 رسما رونمایی شد

ال جی جی ۶ در رویداد MWC 2017 رسما رونمایی شد. از مشخصات بارز این گوشی می توان به صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی QHD پلاس با نسبت تصویر ۱۸:۹ اشاره کرد.

lgg6_leak

ال جی جی ۶ به صورت رسمی در MWC 2017 شد. این گوشی دارای صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی با نسبت تصویر جدید ۱۸:۹ است. به طور کلی می توان گفت به دلیل کاهش قابل توجه اندازه قاب این گوشی در اطراف صفحه نمایش، اندازه کلی این گوشی نسبت به پرچمداران قبلی کاهش یافته است. طبق گفته ال جی، اندازه این گوشی به اندازه یک گوشی ۵٫۲ اینچی است و بدنه آن نیز همانند گوشی Optimus G ال جی از جنس شیشه و فلز است.

LG-G6-three-colors-leak-01

بدنه این گوشی همانند ال جی جی ۵ دارای طراحی مدولار نیست و ال جی سعی کرده است در جدیدترین پرچمدار خود از طراحی ساده ای استفاده کند. ویژگی های جدید زیادی در این گوشی دیده نمی شود و جدیدترین سخت افزارها هم در آن به کار گرفته نشده است؛ اما در کل به نظر می رسد که می تواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

ال جی هنوز در مورد قیمت این گوشی چیزی نگفته است و قطعا قیمت آن بستگی به شرایط بازار دارد؛ اما چیزی که واضح و مشخص است این است که این گوشی ابتدا در کره جنوبی عرضه می شود و احتمالا عرضه آن در آمریکا نیز از ماه آوریل آغاز می شود.

g6-review-22

درباره نویسنده

مطالب مرتبط